Brutal - pies Mariana Paździocha. Jest z rasy owczarka belgijskiego o czarnej sierści. Niegdyś był psem policyjnym więc to był dobry pomysł ze strony Mariana na kupienie szkolonego psa w ramach wielu korzyści. Ma bardzo dobry węch, słuch i wzrok. Nie tylko był pożyteczny dla Mariana, ale i jego żony Heleny przez co często się kłócili. Wystąpił w odcinku pt. Brutal.

Relacje

  1. Marian Paździoch - traktował go jak w wojsku. Kazał Brutalowi zostawać w toalecie na noc żeby nikt się nie włamał, łapać gumowego kurczaka na podwórku, nie brać jedzenia od obcych i wykrywać nielegalne substancje. Wadą Mariana było to, że nie sprzątał po swoim pupilu. Mimo surowego traktowania Brutal bardzo kochał swego pana. Kiedy Helena wyrzuciła Mariana z domu pies zaczął wyć dniami i nocami za tęsknotą do swego pana. Marian nie znosił kiedy Helena przebywała z Brutalem. Kiedy zakładała mu różową obrożę Paździoch mówił, że robi z niego pederastę. Obroża Brutala od Mariana była z w kolorze czarnym z kolcami.
  2. Helena Paździoch - bardzo go lubiła. Dbała o niego i była przyjacielsko nastawiona do Brutala. Zabierała go na targi psów gdzie płodził samice za pieniądze. Za jednego szczeniaczka zarabiali 1000 zł czyli więcej niż jej mąż. Niestety kiedy Helena wyrzuciła Mariana z domu pies zaczął być dla niej nieposłuszny i zaczął ją ignorować. Nie dawał się jej wysypiać nocami, bo wył za Paździochem. Kiedy Marian zakłada mu czarną obrożę z kolcami Helena mówiła, że jej mąż wychowuje go na gangstera. Obroża Brutala od Heleny była w kolorze różowym.
  3. Ferdynand Kiepski - nie lubił Brutala ze względu na to, że zostawiał odchody. Jednak mówił, że nie ma nic do psów, ale po psie trzeba sprzątać. Kiedy Marian pewnej nocy nie sprzątnął jego odchodów Ferdek przyłapał go i kazał Paździochowi posprzątać po pupilu albo doniesie na niego. Marian z zemsty przyprowadził Brutala do Kiepskich kiedy w domu była sama Halina. Paździoch wiedząc, że Ferdek zostawia puste flaszki wódki w kątach wykorzystał węch Brutala aby je znalazł po czym żeby Halina była rozwścieczona na Ferdka. Ferdek dobitnie znienawidził Brutala.
  4. Halina Kiepska - bardzo go lubiła. Głaskała go oraz dawała mu jedzenie, np. parówki i kości.
  5. Arnold Boczek - traktował go neutralnie. Boczek jest łasuchem numer 1 w kamienicy i zawsze prosi o jedzenie albo resztki. Kiedy zjawił się Brutal wszystkie resztki były dawane tylko dla niego. Jednak Boczek przejął się losem Brutala kiedy w nocy zaczął wyć z tęsknoty.

Ciekawostki

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.