Chatka Wielkiego Władka - 84. odcinek serialu Świat według Kiepskich.

Fabuła

Ferdek idzie do toalety. Tymczasem kibel jest innego koloru. Kiepski słyszy obce głosy. Okazuje się, że jest w pokoju zwierzeń i nagle światło samo gaśnie. Ferdek nie może uwierzyć własnym oczom. Okazuje się, że mieszkańcy kamienicy występują w reality Show Wielki Władek, który jest aluzją do reality show "Big Brother". Są na oczach całej Polski. Na początku Ferdek mówi Waldkowi całą prawdę. Gdy włącza TV to widzi ich obu na żywo. Potem mówi o tym Halinie, lecz ona im nie wierzy, ale gdy słyszy głos Wielkiego Władka to jest

Ferdek w "pokoju zwierzeń"

zachwycona. Żeby nie zostali wyeliminowani, dochodzą do wniosku ,że muszą się dobrze ubrać i zorganizować uroczysty obiad i bankiet. Mogą oglądać siebie na prawie wszystkich kanałach. Na jednym z kanałów nadawany jest Paździoch. Ferdek jest wkurzony że go właśnie wybrali do programu. Potem w Prywatnej Publicznej Toalecie spotyka Boczka który również bierze udział w programie. Następnie okazuje się, że Kiepscy są nominowani do opuszczenia programu. Paździoch i Boczek są popularni i to oni zagłosowali, żeby cała rodzina Kiepskich opuściła reality show. Dom opuszcza Halina, Mariolka i Babka. Ferdek płacze po rozstaniu z rodziną. Waldek pociesza ojca, że jak oni odpadną to Wielki Władek da im nagrody Pocieszenia. Ferdek nie chcę nagrody, mówi, że tylko liczy mu się honor. W nocy Waldek odkrywa, że Paździoch i Boczek po kryjomu wysyłają SMS-y, aby nominować Kiepskich do opuszczenia Show. Mówi o tym ojcu. Paździoch i Boczek zostają przyłapani na gorącym uczynku i opuszczają Show. Następnie Kiepscy świętują opuszczenie Domu przez Paździocha i Boczka. Waldek sobie przypomniał, że ktoś z nich musi wyeliminować drugiego. Następnego dnia Ferdek idzie do toalety, gdzie otrzymuje piwo. Wielki Władek prosi o to aby on sam wyeliminował Waldka i przez to da mu sławę oraz pieniądze. Ferdek nie chce i nagle z WC wydostaje się dym. Ferdek prosi Waldka o Pomoc. Syn wyciąga z niego Wielkiego Władka. Jest to karzeł który krzyczy, że zniszczyli mu garnitur. Waldek się wściekł. Następnie Ferdek i Waldek z powrotem wsadzają go do WC i idą do domu.

Zakończenie

W czasie napisów końcowych same napisy się przewijają do sceny kibla gdzie raz drugi wydostaje się dym i Wielki Władek mówi : Jeszcze tu k...a wrócę.

Obsada

Poprzedni
Los bigos i uroda
Chatka Wielkiego Władka
2001
Następny
Druga młodość
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.