Tu dyskutujemy wyłącznie o stronie głównej

Poprawki

Trzeba naprawić trochę stronę główną. Po pierwsze wygląd (zamiast po równo układać szablony, to może 5:2, by jakoś wyglądało), po drugie zapowiedzi poukładać na jedno miejsce, po trzecie zamiast krótkich treści po rozszerzać. Szablon:Kinrepok/Podpis 14:38, wrz 1, 2009 (UTC)

Podpisuje się pod tym tylko, że zwykli userzy nie mają możliwości takiej edycji, trzeba zagadać z tym do adminów.--Kamas91 17:01, wrz 1, 2009 (UTC)

Szablony może edytować każdy użytkownik.--Paweł II z Piastów Zagadaj 05:21, wrz 3, 2009 (UTC)
Prawda, już maczałem w tym palce ;). Szablon:Kinrepok/Podpis 12:12, wrz 4, 2009 (UTC)

Miałem na myśli edycję strony głównej, a nie tylko i wyłącznie szablonów --Kamas91 14:20, wrz 4, 2009 (UTC)

Jak już powiedziałem, należy się z tym zwrócić do S99.--Paweł II z Piastów Zagadaj 15:09, wrz 5, 2009 (UTC)

Cytaty - piosenki

Witam. Nie wiedziałem, gdzie mam wstawić ten wątek, więc wybrałem Stronę Główną. Z góry przepraszam, jeżeli narobiłem bałaganu :-(

Do rzeczy: Nie chcę, żeby zabrzmiało to, jakbym się rządził, ale moim zdaniem artykuł "Cytaty" wygląda krótko mówiąc źle. Kilkanaście cytatów się powtarza, w niektórych wulgaryzmy są ocenzurowane gwiazdami np. k***a, a w niektórych jest nawet pogrubione KURWA. Niektóre cytaty pojawiają się często, więc można je jakoś lepiej pogrupować. Dialogi są po prostu tragiczne, pomieszane etc.

Jest jeszcze kwestia piosenek. W kilku miejscach znajdują się bardzo dobrze spisane ze słuchu teksty piosenek z serialu. W tym problem, że są one powciskane w niepasujące miejsca i opisane czymś w stylu "cytat tekst piosenki z odcinka takiego i takiego". Również czcionki pozostawiają wiele do życzenia: tekst piosenki Waldka z odc. pt. Kantry Kurde jest napisany świetnie, ale inne teksty sa napisane inaczej, inne czcionki, kursywy, pogrubienia etc.

Jako, że mam wkład w tę Wiki i bardzo zależy mi na niej ze względu na moje sentymenty z dzieciństwa (:-P), postuluję o utworzenie osobnej strony dla piosenek z serialu. Pisac mozna byłoby w tym stylu

Odc. (nr. odcinka, ewentualnie tytuł) - tutaj chciałem zrobić nagłówek w dwóch znakach równości, nie w trzech, ale by nie wykoczyło

Teksty piosenki, ładnie wyśrodkowany, wyrównany etc. Pod nim opis np. (Piosenka w wykonaniu zespołu "Szykago Bols")

W przypadku znanego tytułu można byłoby napisać np. ===obiecanka===

Z góry przepraszam za niewłaściwe miejsce dla tego wątku. Również przepraszam za nieco agresywny ton tego postu. Nie miałem zamiaru się rządzić ani nic w tym stylu - po prostu jakoś podziałało mi na nerwy to zamieszanie w artykule z cytatami. Pozdrawiam

Niezarejestrowani użytkownicy

Witam. Ponownie chciałem przeprosić, że piszę w dyskusji strony głównej, ale nie znalazłem odpowiedniejszego i częściej odwiedzanego miejsca niż to.

Jako, iż czuję się w pełni członkiem wspólnoty fanowskiej ŚWK i wspólnoty edytorów tejże Wiki, jestem wielce zaniepokojony ostatnimi wydarzeniami, a mianowicie edycjami kilku niezarejestrowanych użytkowników.

Postulat

Postuluję o zablokowanie możliwości edycji niezarejestrowanym użytkownikom, bądź chociaż blokadę danego IP za jeden wyskok.

Uzasadnienie

Hmmm... myślę, iż przytoczenie fragmentu edycji o treści "twoja stara zapierdalala hahahaha" najzupełniej tłumaczy moje zaniepokojenie i zburzenie. Bądźmy szczerzy: kiedyś większość fanów ŚWK to byli ludzie po 40stce, którym losy Kiepskich były bliskie, były krytyką i wyśmianiem rzeczywistości szarego Polaka. Dziś niestety większość "fanów" to dzieciaki poniżej 14 roku życia, którzy pękają ze śmiechu na zdanie "Ferdek pije wódę". Z racji, iż są fani, którym ŚWK jest naprawdę bliski, którzy na swój sposób się nim interesują i dbają o tę Wiki, proszę o zablokowanie możliwości pisania niezarejestrowanym użytkownikom, bądź chociaż blokadę IP od razu za pierwszy wybryk.

Proponuję też utrudnić rejestrację poprzez dodanie kilku łatwych pytań kontrolnych. Oczywiście mam na myśli pytania banalne, na które odpowiedzi zna każdy typu "Jak ma na imię syn Ferdka?", albo "Jak się nazywa piwo, które piją bohaterowie serialu?(tutaj proponowałbym dwie uznawane odpowiedzi: mocny full i browar)". Pytania te mają po prostu zniechęcić dzieci Neo do rejestracji (komu z dzisiejszej bachorni chciałoby się rejestrować tylko po to, by napisać kilka wulgarnych edycji). W ostateczności można byłoby po prostu dać pytanie typu "Co to za zwierzę: pływa i Kaczka się nazywa?".

Nie mam uprawnień administratora, dlatego proszę któregoś z szanownego grona o przemyślenie i (mam nadzieję) wprowadzenie chociaż części moich propozycji w życie. Pozdrawiam

Nieaktualna strona główna

Ja wyżej. Chyba czas ją zmienić.

To proszę się tym zająć. W razie problemu pisać do mnie.--Paweł II z Piastów Zagadaj 19:35, mar 20, 2010 (UTC)

Poprawienie rankingu w wyszukiwarkach

Hej,

chciałam zwrócić uwagę na nazwę Strony głównej na tej wiki. Nazwa taka jak wszystkie, "Strona główna", wiele wyszukiwarkom nie mówi, także aby podnieść pozycję Waszej wiki w rankingach wyszukiwarek tj. Google, proponuję nazwę tą zmienić na bardziej związaną z tematyką tej wiki. Najprostszym przykładem może być po prostu: "Kiepscy Wiki".

Pozdrawiam : )


Artykuł kurakao-drink

Bardzo bym prosił administratora Wiki o to żeby usuwał strony w których ktos pisze,że będzie pisał o odcinku Kurakao drink a pisze jedno słowo Ferdek.Byłem zmuszony to edytować ponieważ zależy mi na tej Wiki.

Prosze o zajęcie się sprawą

Pozdrawiam:)

Face-lifting

Pozwoliłem sobie nieco odświeżyć stronę główną, aby nie straszyła zdezaktualizowanymi wiadomościami i aby najważniejsze strony (Postacie, Odcinki) zostały wyeksponowane. Dodałem także tło i logo w miejsce poprzednich pasteli. Z tego co widzę, na Kiepscy Wiki przydałby się aktywny administrator :/ Sovq 20:16, cze 18, 2012 (UTC)

Wybory na administratora

W ciągu 3 dni proszę o zgłoszenie się osób, które chciałyby zostać administratorem. Zostanie przeprowadzona dyskusja i po tygodniu zwycięzcom przyzna się uprawnienia. Kinrepok (dyskusja) 06:55, sie 4, 2012 (UTC)

Projekt aktywnych adminów nie ma, więc mogę się zgłosić. Od prawie 5 lat jestem administratorem na Harry Potter Wiki. Karupixel 14:33, sie 4, 2012 (UTC)

Ja też zgłosiłem swoją kandydaturę. Dopiszę ciebie do próśb na Wikia Polska.
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.