Kiepscy Wiki
Advertisement
Jolanta Pupcia Kiepska
0260223.jpg
Informacje biograficzne
Płeć

kobieta

Data urodzenia

10 maja 1982

Rodzina
Pseudonim(y)

Jolancia, Pupcia, Dupcia

Specjalność

rymowanie, krzyczenie

Pierwszy odcinek

Tryptyk dolnośląski cz.II Cyc i Pupcia

Poza sceną
Narodowość

Polska

Adres:

Wrocław, nieznana ulica na Tarnogaju

Aktor

Anna Ilczuk

Chyba raczej nie inaczej.

Jolanta Pupcia Kiepska

Jolanta Pupcia Kiepska de domo Kopciarz (ur. 10 maja 1982 roku we Wrocławiu[1]) - żona Waldka.

Biografia

Wiadomo, że pochodzi ze wsi w okolicach Wrocławia, prawdopodobnie Pokucia[1], w której to Arnold Boczek ma wielu krewnych. Ponadto, nic nie wiadomo o jej rodzinie i pochodzeniu. Przed wyjazdem do Ameryki znana jako Jolancia Pupcia. W przeszłości była w związku z prezesem Kozłowskim, którego porzuciła. Po wyjściu za mąż kwestia tej relacji nie jest w zasadzie poruszana. Wyjechała do Stanów Zjednoczonych w celach zarobkowych. Pracowała wtedy u takich jednych Żydów jako bejbi syter. W trakcie pobytu w Stanach Zjednoczonych spotkała Waldemara Kiepskiego, który pracował w myjni samochodowej. Waldek zakochał się w niej, lecz Jolancia Pupcia nie odwzajemniła jego uczucia, zależało jej tylko na dolarach, które Kiepski zarobił w USA. Oboje wrócili do Polski i się pobrali.

Osobowość

Jolanta Pupcia Kiepska jest kobietą wyjątkowo przebiegłą, bezwzględną, chciwą i próżną. Jedyną wartością, jaka się dla niej w życiu liczy są pieniądze. Jest świadoma swojej atrakcyjności, w sposób przerysowany podkreśla swoją urodę i wykorzystuje ją do osiągania zamierzonych przez siebie celów. Jest nastawiona na wykorzystywanie innych, manipuluje ludźmi. Zachowuje się w sposób prowokujący, otwarcie okazuje zainteresowanie przystojnym i bogatym mężczyznom. Lubi seks, lecz jeżeli chodzi o jej męża, Jolasia uważa, że jest kiepski w tym temacie.

Relacje

Waldemar Kiepski

Jolasia jest z Waldkiem tylko dla pieniędzy. Nie odwzajemnia jego miłości, często go bije, krzyczy na niego lub grozi rozwodem. Zdominowała męża, wykorzystuje go finansowo. Dodatkowo uważa go za nieatrakcyjnego.

Ferdynand Kiepski

Jolasia wyraża się niepochlebnie o teściu, ale podczas bezpośredniego kontaktu okazuje mu oznaki daleko idącej sympatii, nazywając tatulkiem. Ferdek zaś nie cierpi synowej, co często okazuje. Chciałby się jej pozbyć z rodziny. Uważa, że ma zły wpływ na Waldemara.

Halina Kiepska

Halina przepada za synową, robi wszystko, by ją uszczęśliwić. Wydaje się, że Jolasia także lubi teściową, choć da się zauważyć, że często nią manipuluje i wykorzystuje. Halina wspiera Jolasię, dodatkowo pozwala jej chodzić do niej na obiady i zabierać im jedzenie z lodówki.

Mariola Kiepska-Kopernik

Jolasia i Mariolka początkowo lubiły się i robiły wspólnie interesy. Z czasem jednak się to zmieniło. Od jakiegoś czasu często sobie zazdroszczą i się kłócą, np. Jolasia często zazdrości Marioli przystojnych mężczyzn czy talentu wokalnego.

Marian Paździoch

Marian toleruję Jolasię, docenia jej walory fizyczne oraz dostrzega silną osobowość. Wielokrotnie napominał ją odnośnie zbyt wyzywającego stroju oraz zachowania. Wydaje się, że Jolanta celowo kusi Paździocha i jest zadowolona z jego reakcji na jej osobę.

Helena Paździoch

Helena i Jolasia lubią się, często ze sobą rozmawiają. Helena zaprosiła nawet Jolasię do domu. Helena udzielała niegdyś rad Pupci Kiepskiej.

Arnold Boczek

Jolasia nie cierpi Boczka. Uważa go za człowieka głupiego i naiwnego. Trudno ocenić, co na temat Jolasi uważa Arnold Boczek.

Prezes Andrzej Kozłowski

Jolasia przed wyjazdem do Stanów Zjednoczonych była z prezesem Kozłowskim w związku. Porzuciła go, uznając za żałosnego i nieatrakcyjnego. Mimo to, w niektórych odcinkach widać, jak Kozłowski podrywa dziewczynę, a ta jest z tego powodu zadowolona.

Ciekawostki

  • W jej dowodzie widnieje nazwisko Kopciarz[1].
  • Ma konto na portalu społecznościowym, co widzimy w odcinku Samotność w sieci.
  • Prowadzi transmisje na żywo w serwisie YTuba, gdzie skrywa się pod nazwą JolantaPUPCIA_YUTUBCIA[2].

Przypisy

  1. 1,0 1,1 1,2 odcinek Pokuć
  2. odcinek Boże skrawki
Advertisement