Paździoch w damskim biustonoszu.

Nocne brąchanie – 286. odcinek serialu Świat według Kiepskich.

Opis odcinka

Wstęp

W nocy Halina mówi Ferdkowi, że chciałaby go bardziej poznać. Przyznaje, że nie wie o swoim mężu wielu rzeczy, między innymi zastanawia się nad tym, dlaczego Ferdek od wielu lat chodzi z wąsami. Ferdek nie chce rozmawiac o takich tematach. Denerwuje się i idzie spać do pokoju na tapczan. Potem idzie do toalety.

Fabuła

Następnego dnia Halina otwiera walizkę Ferdka. Znajduje w niej różowy krawat z nagą panienką, kask na motor oraz ogromny biustonosz. Zastanawia się, do czego Ferdkowi jest potrzebny biustonosz. Gdy Kiepski to widzi, natychmiast idzie do Boczka i prosi go, aby przechował jego walizkę. W nocy Boczek pokazuje Paździochowi biustonosz. Następnego dnia Halina rozmawia z mężem na temat walizki. Paździoch i Boczek idą do piwnicy. Paździoch przymierza biustonosz, co widzi jego żona. Stwierdza, że Paździoch jest homoseksualistą i rozmawia o problemie razem z Haliną.

Zakończenie

W końcu Ferdek wyjawia żonie tajemnicę biustonosza. Okazuje się, że przed laty, gdy leciał samolotem i siedział obok pięknej kobiety z NRD, nagle samolot się trząsł, a pasażerowie mieli sięgnąć po spadochrony. Kiepski nie miał spadochronu. Niemka dała mu biustonosz. Gdy Kiepski opowiada tę ssytuację Halinie, ta nie wierzyła mu ("to nie zgodne z zasadą grawitacji"), na co odpowiedział jej:"Ja też się dziwie, ale widzisz są na tym świecie takie rzeczy, które się fizjologom nie śniły, i co na to poradzić, nic...".

Obsada


Poprzedni
Ładne pieniążki
Nocne brąchanie
2008
Następny
Mięso
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.