Klubowicze

Tatuaż – 301. odcinek serialu Świat według Kiepskich.

Fabuła

Ferdek dowiaduje się, iż Paździoch jest przewodniczącym klubu OKG (Osiedlowy Klub Grubasów). Członkostwo polega na tym, iż na każdym z spotkań klubowicze obnażają się przed sobą, pokazując w ten sposób, że w pełni akceptują swoje ciało. Przy okazji wszyscy wtórują obnażającym się hasłem: "OKG! Obnaż się!". Ferdek postanawia wstąpić do klubu i podczas pierwszego spotkania jest wyraźnie zażenowany i zniesmaczony. Swoim ciałem chwalą się Grażynka i Malinowska. Boczek i Paździochowa wykonają niezwykle erotyczną pantomimiczną etiudę "Wygnani z raju", po której zgorszony Ferdek pospiesznie opuszcza miejsca spotkań Grubasów - czyli piwnicę.

Tuatuaż 2.JPG

Zakończenie

Na koniec Ferdek z Paździochem przy wódce w kuchni rozmawiają o klubie. Ferdek pyta sąsiada dlaczego tylko on nigdy nie obnaża się w klubie. Ten pokazuje mu tatuaż na brzuchu, który kończy się niżej… Przedstawia on pewnego słonia afrykańskiego

Obsada

Zażenowany Ferdek i Boczek

Ciekawostki

  • Odcinek ten był najbardziej reklamowanym ze wszystkich w przedsezonowych zapowiedziach. To właśnie jemu "Fakt", "Super Express" i "Tele Tydzień" poświęcały najwięcej miejsca.
Poprzedni
Barek
Barek
2008
Następny
Medalik
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.