FANDOM

Witajcie! Na wiki pracowałem prawie 3 lata (dokładnie 2 lata i 9 m-cy). Gdy opuściłem wike mieliśmy 810 artykułów - co dawało nam 23 miejsce w rankingu. 2 lata byłem administratorem. Wykonałem 3 340 edycji. Stworzyłem kilkaset artów. I powiem szczerze już nie ma sił. Nie ma zapału. Nie ma chęci. Powiem szczerzy, Kiepscy mnie zaczęli nudzić. Więcej już nic, raczej, nie napiszę. Nie to żebym nie chciał, ale nie mam czasu ani chęci. Szablonów na SG nikt nie edytuje. Nie chce być zobowiązany już do niczego. Nie chce sprawdzać tych edycji, bo mnie to czasem denerwuje, nie ma co cofnąć, wandali prawie nie ma. Myślę, że zrobiłem dużo. I więcej już niestety nie zrobię. Jeden z użytkowników powiedział, że wika jest kompletna, a jeżeli nie ma jakieś artów tzn. że nie ma na niego zapotrzebowania. Dlatego zrezygnowałem z uprawnień administratora.

Jestem bardzo rzadko. Nie wiem, może, znajdzie się kiedyś mój następca. Bo ja się już nie nadaje. Nikt mnie nie informował o wandalizmach. Musiałem je wyszukiwać sam (a nie było ich dużo). A ja nie wiele czasu poświęcam na siedzenie w internecie. I szczerze mówiąc "bałamuce" go (czas oczywiście). A kto tu zagląda? Nie wiem, chyba nikt.

I tak w ogóle to bardzo dziękuje za tak długą i miłą współprace. Przepraszam, że zostawiam Was samych. Raczej nic nie stworzę. Nie oglądam nawet wszystkich nowych odcinków. Straciły już to "coś". Starych też już nie oglądam, bo znam je na pamięć. No, więc po co ja tu? Nic już nie stworzę. A sprawdzać tych edycji i poprawiać nie ma siły i czasu. Nie jestem już godzien być adminem. Nie nadaje się. Już nie utrzymuje porządku. Bo nie mam czasu. I nie czuje potrzeby by być adminem. Wystarczy, że pozostanę zwykłym użytkownikiem, który wpadnie raz na kilka miesięcy, by sprawdzić jak leci (i czy w ogóle coś leci). Jeszcze raz przepraszam i dziękuje, wszystkim. Pozdrawiam.

Paweł II z Piastów – użytkownik Kipescy Wiki w okresie od 24.XI.07r do 13 VIII 2010r, były administrator.

Wpadki

Gdy na Wikipedii głosowanie nad opisami odcinków zaczęło się komplikować. (Zobaczcie sami). Zacząłem na oślep przesyłać opisy na Wikę... zapomniałem się zalogować, i działałem jako Ipek. :)

Moje artykuły[1]

Przesyłam z Wikipedii opisy odcinków i postaci, ale uwaga nie wszystkie są mojej roboty, tutaj również stworzyłem kilka artów, a więc:

Odcinki

Z Wikipedii

Stworzone tutaj

Borysek

Borysek – moja ulubiona postać z tego serialu.

Postacie

Z Wikipedii

Zrobione tutaj[8]

Ekipa

Wszystkie stworzone tutaj.

Grafiki

Przesyłam też grafiki, zobacz wszędzie gdzie w kolumnie Użytkownik jest wpisany mój nick są one przesłane przeze mnie.

Języki

Oczywiście pisz po polsku, gdybyś go nie znał znam trochę angielski, (mówię jakbym się tam urodził, tzn. jak angielskie dziecko – podstawowe słowa[10], ewentualnie po ruskiemu :) (rosyjsku) innych nie rozumiem chyba że słowa te będą bardzo podobne do polskich (w takim wypadku dogadał bym się nawet z Tatarem, znając tylko jedno słowo z ich języka:)).

Liczniki

Do zrobienia

 • Przesłać opisy odcinków.załatwione--Paweł II z Piastów 12:53, 8 sty 2008 (UTC)
 • Przesłać z Wikipedii opisy postaci i fotki.załatwione --Paweł II z Piastów 14:43, 6 sie 2008 (UTC)
 • Dodać wszystkich aktorów którzy wystąpili gościnnie.
 • Trochę popracować nad opisami odcinków. Zrobione!--Paweł II z Piastów Zagadaj 12:21, 15 lis 2008 (UTC)

-

Inne

Przypisy

 1. Nie uwzględniam artów. typu: Scenarzyści itd. z pominięciem artu typu – Kiepscy (itp.), gdyż do zrobienia drzewa jest potrzebna pewna wiedza...
 2. Opisu tego nie stworzyłem ja ale gruntowo go przebudowałem. Zobacz
 3. Odcinek początkowo zbudowany przez 80.53.150.82, jednakże przeze mnie gruntowo przebudowany
 4. Art. początkowo stworzony przez 80.53.150.82 jednak gruntowo prze ze mnie przebudowany.
 5. Art. początkowo stworzony przez 80.53.150.82, jednak gruntowo prze ze mnie przebudowany.
 6. Początkowo artykuł ten został zrobiony przez wikipedystę S99, następnie został ona skasowany i wtedy ja zrobiłem go na nowo,
 7. Od zalążka.
 8. Pogrubione zostały obszerniejsze arty. reszta mimo tego, że wygląda na „stub” to w rzeczywistości starałem się wyczerpać temat.
 9. Ten jak i kilka innych zostały pobrane ze strony świat wg Kiepskich, ale są one mego autorstwa dla tego umieszczam je jako mój art.
 10. Jak o swoim mężu powiedziała sio. Basen z serialu Szpital na perypetiach – również lubię ten serial.


Tekst tłustą czcionką

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.