FANDOM


Wór Świętego Mikołaja - 91. odcinek serialu Świat według Kiepskich.

Fabuła

Do Kiepskich przychodzi Święty Mikołaj. Są zadowoleni z jego wizyty, tymczasem Paździoch i Boczek przysłuchują się jego wizycie.

Paździoch podejrzewa, że Mikołaj jest naciągaczem. Gdy Mikołaj zasypia, Halina znajduje u niego ruską legitymację partyjną. Tymczasem w nocy Paździoch i Boczek włamują się do domu Kiepskich i podmieniają
Odc91-300x220

Mikołaj u Kiepskich

worki z prezentami. Rano Mikołaj chce opuścić mieszkanie, ale Boczek wpada przestraszony i krzyczy, że goni go ZOMO. Ferdek idzie do Paździocha wyjaśnić całą sytuację - na daremno. Wszyscy obawiają się, że ludzie dowiedzą się o ZOMO. Do domu przychodzi Waldek z szczęsciopakiem piw. Po naradzie Ferdek, Waldek, Boczek oraz Mikołaj przynoszą sprzęt do

przewrota. Okazuje się, że to wszystko słyszał Paździoch. Tymczasem do pokoju przychodzi mężczyzna z Kontroli Robotniczej Chłopskiej. Mikołaj pokazuje mu swoją legitymację. Mężczyzna wychodzi przestraszony i razem ze swoim kolegą zatrzymuje Paździocha. W nocy wszyscy robią alkohol.

Zakończenie

Ferdek i Mikołaj rozmawiają w kuchni, a Waldek śpi na stole. Przychodzi Halina, jest zdenerwowana i pyta, co się tu dzieje. Ferdek mówi, że razem z Waldkiem i Mikołajem obalili komunę.

Obsada

Poprzedni
Mistrz podróbów
Wór świętego Mikołaja
2001
Następny
Horror models
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.