FANDOM


Disambig Ten artykuł dotyczy odcinka. Zobacz też: Waldemar Kiepski.


Waldemar – 180. odcinek serialu Świat według Kiepskich.

Fabuła

Przed kiblem Waldek rozmawia ze swoim kolegą. Po chwili z mieszkania wychodzi Paździoch i krzyczy na nich. Później idzie do Ferdka i mówi, że uda się na kolegium, ponieważ Waldek przywłaszczył jego tabliczkę na drzwiach. Ferdek w to nie wierzy, a następnie idzie porozmawiać z synem. Halina jednak
Odc WALDEMAR

Ferdek i Waldek

martwi się o Waldka. W piwnicy Ferdek pokazuje Waldkowi saturator, który sam wykonał. Twierdzi, że syn może z tego mieć interes, Waldek nie zgadza się. Następnego dnia Halina twierdzi, że pomysł z saturatorem był całkiem niezły.

Przychodzi Waldek i mówi, że sprzedał zabytkowy saturator Ferdka. Gdy słyszy to Kiepski, czuje, że ma zawał. Halina w sypialni robi mu zimny okład. Jakiś czas później pojawia się Waldek z saturatorem. Kiepscy są dumni z syna. Halina idzie przygotować jajecznicę, ale okazuje się, że nie ma lodówki. Nie ma także telewizora, przez co Ferdek wyrzuca Waldka z domu. Po tym zdarzeniu Waldek idzie porozmawiać z Paździochem.

Zakończenie

Ferdek i Halina leżą w łóżku, ale nie w sypialni, lecz na łące. Po chwili przychodzi Waldek, siedzący na kołach samochodowych i mówi, że odzyskał telewizor oraz lodówkę. Ferdek prosi syna, aby w życiu już więcej nic nie robił.

Obsada

Poprzedni
Majty polskie
Waldemar
2004
Następny
Szwondel
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.